POLECANE ZABIEGI MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

Przygotowaliśmy ofertę zabiegów medycyny estetycznej, która zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Profesjonalne zabiegi odmładzające i regenerujące są wykonywane przez lekarza, który w gabinecie Brylantowa Medycyna Estetyczna zajmuje się medycyną estetyczną.

ZABIEGI ODMŁADZAJĄCE I REDUKCJA ZMARSZCZEK ORAZ BRUZD

Najpopularniejszy zabieg w medycynie estetycznej. Prosta, niechirurgiczna metoda zapobiegania i niwelowania zmarszczek. Dzięki rozluźnieniu mięśni, pozwala na uzyskanie efektu wypoczętej i zrelaksowanej twarzy. Zabieg jest krótki i nie wymaga rekonwalescencji. Efekt widoczny kilka dni po zabiegu.

Kwas hialuronowy jest substancją naturalnie występującą w ludzkim organizmie. Dzięki swojej niesamowitej zdolności wiązania wody, znalazł zastosowanie w redukcji zmarszczek, modelowaniu twarzy i nawilżaniu skóry. Zabieg odbywa się w znieczuleniu miejscowym i polega na wstrzyknięciu niewielkich ilości żelu zawierającego kwas hialuronowy w wymagające korekcji miejsca. Efekt jest natychmiastowy i utrzymuje się, w zależności od preparatu i leczonej okolicy, od 6 do 24 miesięcy.

Obszary podania:

  • Bruzdy nosowo-wargowe
  • Linie marionetki
  • Opadające kąciki ust
  • Powiększenie i nawilżenie ust
  • Dolina łez
  • Owal twarzy

Bezpieczny, prewencyjny zabieg, wykorzystujący potencjał regeneracyjny pacjenta. Wykonywany profilaktycznie u osób po 30 r.ż., do stymulacji skóry dojrzałej oraz przy zapobieganiu utracie włosów. Procedurę rozpoczyna pobranie niewielkiej ilości krwi od pacjenta, która zostaje odwirowana w specjalnym urządzeniu, w celu otrzymania koncentratu bezcennych czynników wzrostu. Następnie w formie serii płytkich nakłuć preparat jest podawany w okolice, które wymagają stymulacji. Dochodzi do tworzenia się nowych włókien kolagenu oraz nowych naczyń krwionośnych, co warunkuje dobre odżywienie skóry. 

Zabieg polega na wstrzykiwaniu substancji, które bez iniekcji nie są w stanie przeniknąć bariery naskórka. Dzięki indywidual­nemu dobraniu preparatu możliwe jest osiągnięcie promiennej, gładszej i młodziej wyglądającej skóry. Metoda jest również stosowana do stymulacji wzrostu włosów.

Płytkie podanie toksyny botulinowej w okolice gruczołów potowych pach, stóp, dłoni lub czoła, umożliwia tymczasowe zablokowanie ich czynności. Zabieg nie zaburza termoregulacji ani gospodarki wodnej organizmu.

Za pomocą cienkich, elastycznych igieł wprowadza się w skórę nici wykonane z rozpuszczalnych substancji. Dochodzi do pro­dukcji nowego kolagenu, ujędrnienia skóry i redukcji zmarszczek twarzy, szyi, dekoltu, podbródka.

Dzięki wykorzystaniu specjalnych, zaopatrzonych w haczyki nici, możliwy jest m. in. bezoperacyjny lifting twarzy. Nici wykonane są z rozpuszczalnej substancji. Umieszczenie ich w skórze sty­muluje tworzenie nowego kolagenu i opóźnia proces starzenia. Efekt utrzymuje się od 12 do 24 miesięcy.

REDUKCJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ (PODBRÓDEK I CIAŁO) ORAZ CELLULITU

Metoda modelowania sylwetki polegająca na podaniu substancji powodujących trwały rozpad komórek tłuszczowych. Rozwiązanie dedykowane jest osobom o wadze normalnej lub lekkiej nadwadze, którym przeszkadzają m. in. podwójny podbródek, fałd tłuszczu na brzuchu, tłuszcz na udach. Zalecane jest wykonanie serii zabiegów.

Wstrzyknięcie niewielkich dawek substancji leczniczych w zajęte cellulitem miejsca, powoduje poprawę ukrwienia, zmianę metabolizmu komórek tłuszczowych, indukuje produkcję elastyny i kolagenu. W rezultacie doprowadza do stopniowej redukcji zmian i poprawy napięcia skóry.
Metoda zwykle wymaga serii zabiegów.

LEKARZ WYKONUJĄCY ZABIEGI MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

Lek. med. ANNA TOMKOWIAK
LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

GABINET MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

GALERIA ZDJĘĆ

OTO GABINET PRZYGOTOWANY SPECJALNIE, BY DAĆ NASZYM KLIENTKOM I KLIENTOM KOMFORT ORAZ KAMERALNĄ ATMOSFERĘ PODCZAS ZABIEGÓW