POLECANE USŁUGI KOSMETOLOGICZNE

Przygotowaliśmy ofertę zabiegów kosmetologicznych, która zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Zabiegi na twarz i ciało uzupełniane są przez manicure i pedicure. Co ważne, oprócz specjalnie dobranych marek produktów, przykładamy ogromną wagę do bezpieczeństwa naszych klientów, w związku z czym narzędzia, jakimi posługuje się kosmetolog, są sterylizowane w autoklawie medycznym.

ZABIEGI OCZYSZCZAJĄCE połączone z pielęgnacją KLAPP Cosmetics

Zabieg klasycznego oczyszczania skóry twarzy połączony z indywidualnie dobieraną pielęgnacją KLAPP Cosmetics oraz dodatkową metodą oczyszczania skóry przy użyciu urządzenia lub peelingu kwasowego.

Oferowane zabiegi:

Oczyszczanie manualne + peeling kawitacyjny + ampułka + maska 

Oczyszczanie manualne + mikrodermabrazja+ ampułka + maska

Oczyszczanie manualne + peeling kwasowy+ ampułka + maska

PIELĘGNACJA DŁONI

W gabinecie Brylantowa Medycyna Estetyczna stawiamy na najwyższą jakość, standard i bezpieczeństwo usług. Do zabiegów manicure wykorzystujemy kosmetyki renomowanych firm. Profesjonalny wygląd dłoni zapewnia nam współpraca z liderem pielęgnacji w tej dziedzinie, marką O.P.I. Paznokcie mają subtelne, półmatowe wykończenie. Zabieg połączony jest z delikatnym złuszczaniem skóry dłoni oraz pielęgnacją nawilżającą. Wykonujemy manicure z malowaniem klasyczne i hybrydowe. Sprzęt sterylizujemy wykorzystując atestowany autoklaw próżniowo-ciśnieniowy. Umiejętnie łączymy innowację z klasyką, stawiamy na indywidualność oraz pełne zadowolenie każdego klienta.

PIELĘGNACJA STÓP

W naszym gabinecie stawiamy na najwyższą jakości, standard i bezpieczeństwo usług. Do zabiegów pedicure wykorzystujemy kosmetyki renomowanych firm. Profesjonalny wygląd stóp zapewnia nam współpracę z liderem pielęgnacji w tej dziedzinie, marką GEHWOL. Zabieg łączy głębokie mechaniczne złuszczanie z odprężającym masażem i pielęgnacją nawilżającą. Paznokcie mają subtelne, półmatowe wykończenie. Wykonujemy pedicure z malowaniem klasyczny i hybrydowy. Sprzęt sterylizujemy wykorzystując atestowany autoklaw próżniowo-ciśnieniowy. Umiejętnie łączymy innowację z klasyką, stawiamy na indywidualność oraz pełne zadowolenie każdego klienta.

POZNAJ WYSELEKCJONOWANE PRODUKTY

KOSMETOLOG

ALICJA KLYSZCZ
DERMOKOSMETOLOG

GABINET KOSMETOLOGICZNY

GALERIA ZDJĘĆ

OTO GABINET KOSMETOLOGICZNY PRZYGOTOWANY SPECJALNIE, BY DAĆ NASZYM KLIENTKOM I KLIENTOM KOMFORT ORAZ KAMERALNĄ ATMOSFERĘ PODCZAS ZABIEGÓW