JAK TO DZIAŁA?

Cały sekret technologii iPL-sq® polega na wiązce światła, która oddziałuje tkankę w selektywny i kontrolowany sposób, poprzez przekształcenie energii świetlnej w ciepło, powoduje uszkodzenie i zniszczenie mieszków włosowych. Proces ten postępuje stopniowo – stopniowo dochodzi do zmniejszenia gęstości, objętości i grubości włosów poddawanych zabiegowi. nie dochodzi do uszkodzenia naskórka, ponieważ światło przenika w głąb tkanki.

JAKIE SĄ NAJCZĘSTSZE WSKAZANIA?

  • stopniowe i trwałe usuwanie owłosienia w przypadku różnych fototypów;
  • zapobieganie i leczenie zapalenia mieszków włosowych poprzez ich uszkodzenie;
  • redukcja owłosienie na twarzy, szyi, ciele.

ILE ZABIEGÓW NALEŻY WYKONAĆ?

Zazwyczaj zaleca się terapię złożoną z 4 do 12 zabiegów. ilość zabiegów zależy od wielkości obszaru poddawanego zabiegom, a także od grubości i głębokości włosów. należy pamiętać, że do osiągnięcia maksymalnych rezultatów potrzeba kilku sesji terapeutycznych. Umów się z nami i dowiedz się, jaki plan terapii będzie dla ciebie właściwy.

KIEDY WIDAĆ PIERWSZE REZULTATY?

Gdy włosy z poddawanego zabiegom obszaru zaczynają odrastać, co trwa przez kilka tygodni po zabiegu, już wtedy można zauważyć, że są słabsze, cieńsze i jest ich mniej. właściwe efekty pojawiają się w kolejnych tygodniach, gdy następuje skuteczna redukcja owłosienia we wszystkich fazach wzrostu włosów.

CZY ZABIEGI SĄ BOLESNE?

Większość pacjentów zgłasza jedynie niewielkie uczucie podobne do szczypania, czy odczucie zbyt intensywnego rozgrzania skóry – zwłaszcza w miejscu zabiegu i tylko podczas naświetlania. w niektórych przypadkach intensywność terapii może powodować dyskomfort. Twój lekarz wskaże najlepszy sposób postępowania, aby zwiększyć komfort podczas terapii.

CZEGO NALEŻY OCZEKIWAĆ NATYCHMIAST PO ZABIEGU?

Na skórze poddanej zabiegowi może pojawić się zaczerwienienie i lekkie do umiarkowanego odczucie ciepła. Twoja skóra w miejscu zabiegu będzie znacznie bardziej wrażliwa niż zwykle, może pojawić się lekka zmiana odcienia i obrzęk. Twój lekarz wskaże najbardziej odpowiednie środki pielęgnacji po zabiegu, które mogą obejmować – oprócz nałożenia kremu lub emulsji przeciwsłonecznej – zastosowanie okładów z lodu, kremów kojących i nawilżających, aby wspomóc proces regeneracji skóry, zwłaszcza w pierwszych dniach po zabiegu.

CZY ZALECANA JEST SPECJALNA PIELĘGNACJA SKÓRY PO ZABIEGU?

Oprócz ochrony przeciwsłonecznej, lekarz może zalecić systematyczne i długotrwałe stosowanie określonych kosmetyków. Pamiętaj również, że nawet przy ciągłym i niezbędnym stosowaniu środków z filtrem przeciwsłonecznym, należy zachować szczególną ostrożność przy bezpośredniej i pośredniej ekspozycji na promieniowanie UV, ponieważ przez pewien czas Twoja skóra będzie wyjątkowo wrażliwa.

ZAMÓW WIZYTĘ ONLINE

PRACOWNIA DEPILACJI LASEROWEJ

GALERIA ZDJĘĆ

Oto część Pracowni, w której wykonywane są depilacji laserowej.